Ahoj!

Volám sa Pál Dénes Kasznár (17).

Študujem na budapeštianskom gymnáziu na oddelení módneho návrhárstva. V 12 rokoch som vyrábal náramky a šperky, no ich dôležitosť v outfite som si všimol oveľa skôr. Sám som rád nosil rôzne náramky, no nikdy som nebol spokojný s ich kvalitou. Rozhodol som sa, že to skúsim vyrobiť sám. Začal som študovať, ako zapletať náramok. Robil som ho predovšetkým pre seba a rodinných príslušníkov. V neposlednom rade som sa snažil nahradiť nedostatok kvality spomínaný vyššie. Pomaly sa rozchýrilo, že vyrábam náramky z kvalitných surovín, s peknou prácou a čoskoro prišli prvé objednávky, ktoré časom postupne pribúdali. Tak sa začala moja cesta.

  Postupom času minerály uchvátili svojou očarujúcou krásou, ako aj svetom jedinečnej farby a tvaru každého kusu. Najprv som vyrábal šperky len z jedného alebo dvoch druhov minerálov a potom som začal pracovať s ďalšími a ďalšími druhmi minerálov. Popri tom všetkom som nezabudol ani na dizajn. Mesiac čo mesiac prichádzame s jedinečnými nápadmi, s minerálnymi kompiláciami.

 V roku 2022 sa mi podarilo zrealizovať môj viacročný plán pre KALLI vystaviť svoju prvú kolekciu oblečenia. Rovnako ako pri náramkoch, prvoradým aspektom oblečenia je jedinečnosť a vysoká kvalita.